UBYTOVÁNÍ V PENZIONU NA ŠUMAVĚ

Ubytování a půjčovna sportovních potřeb

Ubytování u násZážitková turistika a agroturistika je stále žádanější atraktivní formou aktivního odpočinku, zejména na Šumavě si tento způsob pobytu pro celou rodinu získává čím dál větší oblibu. Penzion na farmě nabízí vhodné ubytování, nákup kvalitních potravin a také možnost zapojit se do farmářských prací.

U citlivě zrekonstruovaného statku z 18. století, který ani v dnešní době neztratil typický ráz šumavských venkovských stavení, jsou k dispozici v přestavěném domě dva apartmány s celkovou kapacitou 10-12 osob. Najdete v nich kompletní zázemí a vybavení pro příjemný pobyt.

Při pobytu u nás si vy i vaše děti prohlédnou zblízka celu farmu, její běžný denní chod, v létě je na statku živo i díky dalším zvířatům, která dříve bývala v každé chalupě - králíci, slepice, krůty, husy... A třeba při jejich krmení, nebo při sušení sena se můžete zapojit i vy.

Centrální část Šumavy je ideálním výchozím místem pro turistické i sportovní cíle. Při poznávání okolní krajiny můžete celoročně využít naší půjčovny horských kol., v zimě, pro návštěvu blízkých lyžařských středisek (vhodných pro celou rodinu – i nejmenší děti) také lyží a dalších sportovních potřeb.

Kompletní informace a ceník ubytování naleznete na www.apartmanynastatku.cz.